Українська студія графічного дизайну 'Svitlo'

Oleg_Semenyk

threat welkroy anarchy
Пользователь
Реакции
773
Без имени-2.png

Вітаю мешканці та гості форуму Art RolePlay!
У зв'язку з відкриттям проекту найближчим часом, повертаю на форум свою тимчасово безкоштовну студію графічного дизайну.
Проекти виконую у вільний час, тому час виконання замовлень залежить від мого настрою.

Код замовлення відсутній, намагайтеся зрозуміло оформляти свої замовлення та вказувати усі свої бажання

Нижче моє портфоліо!

--

Witam mieszkańców i gości forum Art RolePlay!

W związku z otwarciem projektu w najbliższym czasie przywracam na forum moje chwilowo wolne studio graficzne.

Projekty realizuję w wolnym czasie, więc czas realizacji zamówienia zależy od mojego nastroju.

Nie ma kodu zamówienia, staraj się jasno składać zamówienia i wskazywać wszystkie życzenia

Poniżej moje portfolio!

--
Greetings residents and guests of the Art RolePlay forum!

In connection with the opening of the project in the near future, I am returning my temporarily free graphic design studio to the forum.

I carry out projects in my free time, so the time of order fulfillment depends on my mood.

There is no order code, try to make your orders clearly and indicate all your wishes

Below is my portfolio!

Последнее редактирование:

semenyk?

Пользователь
Реакции
15
На мою думку, це краще ніж ті, що маємо зараз.
Я не спеціалізуюсь по створенню логотипів, якщо цікаво, в особисті напишіть, домовимось)​

Вложения

• minimalizm.png
    minimalizm.png
    87,2 KB · Просмотры: 14
Последнее редактирование:

Strawberry Covid

Пользователь
Реакции
39
студия работает?

Strawberry Covid

Пользователь